Hlavní menu | Přihlášení

Nabídka služeb

Sportovní Klub KOUTEK nabízí ideální zázemí pro strávení volných chvil, ať už pro bujarý sportovní víkend s přáteli, nebo poklidnou dovolenou s rodinou. V minulosti se v našem Klubu konaly úspěšné akce mnoha typů, od oslav významných výročí, přes týmová soustředění až po svatby.

Sportoviště

Areál sportovního klubu je připraven k provozování následujících sportů:

  • Tenis
  • Volejbal
  • Pétanque
  • Plážový volejbal
  • Ping pong
  • Nohejbal
  • Plážový tenis
  • Malá kopaná
 

KurtV zázemí statku je vybudován tenisový kurt s kvalitním povrchem umělé trávy (CABRITA) rozměru profesionálního hřiště, který je rovněž barevně vyznačen pro nohejbal, volejbal a vybaven brankami pro malou kopanou. Za ohrazením tohoto kurtu s umělou trávou se nachází kurt s plážovým pískem pro další dva oblíbené sporty – plážový volejbal a plážový tenis. V areálu klubu je dále štěrkopískové hřiště pro pétanque, v zastřešené části statku stolní tenis a travnatý pozemek je ideální na hru nenáročných sportů (kroket, badminton apod.)

BazénVenkovní bazén o rozměrech 8x 4 m je od sportovišť oddělen zástěnou (stínovkou) a obložen prkennou palubou. Pro vaše pohodlí je v areálu několik volně přenosných stolů s židlemi a slunečníky. Venkovní veranda při klubovně nabízí pohodový úkryt před deštěm i sluncem, a zahradní gril k vlastní přípravě pochoutek. Sportovní inventář ke všem sportům lze na místě také zapůjčit. Na travnaté zahradě je také k dispozici sestava herních prvků včetně klouzačky a pískoviště pro naše malé návštěvníky.

Zázemí

Kalhaus Klubovna KALHAUS je prostorná místnost s katedrálovým stropem, ideální pro společenské akce většího počtu osob. Je vybavena pohodlným sezením až do počtu 40 osob – jednou z dominant klubovny je rohový bar (pro vlastní akce lze zařízení pronajmout), druhou dominantou je krb s měkce lenošivým sezením v dosahu sálajícího tepla. Hostům je k dispozici televize se satelitním příjmem a elektronická hudební věž.

Kalhaus - pohled na bar

K zábavě slouží v prostorách klubovny stolní hry, elektronické šipky, kulečník a stolní fotbálek (profesionální stůl) vhodný k pořádání turnajů. Letní prosklená terasa se vstupem ze zahrady nabízí relaxaci a vyžití na posilovacích strojích. Součástí zahrady je také dětský koutek s pískovištěm, klouzačkou a posuvným domkem na kolečkách pro děti. Milovníci přírody ocení velkoryse vystavěnou bylinkovou zahrádku s popiskami botanických druhů.

vlastnímu stravování je k dispozici samostatná kuchyňka s dvěma lednicemi a dvěma sporáky (el. & plyn), mikrovlnkou, varnou konvicí, kávovarem a kompletní výbavou nádobí (černého i bílého). Také lze využít plně funkční původní venkovskou udírnu s patřičným příslušenstvím.

NoclehárnaTuristické ubytování v podkroví chalupy s širokými prosklenými dveřmi balkónku uspokojí přes třicet osob a dalších sedm lůžek je k dispozici ve dvou malých pokojích: „Zeleném“ (4 lůžka) a „Hnědém“ (3 lůžka) , které jsou ve štítu domu s okénky plnými květů vedoucími na náves obce. Z balkónové terásky je nezapomenutelný výhled na západ slunce a celý areál statku. Sprchy a toalety jsou k dispozici v úrovni klubovny v přízemí. Pro milovníky přírody a noční oblohy je umístěna v plenéru při zdi areálu luxusní kadibouda.

Noclehárna Stanaři a trampové si najdou přespání na travnaté ploše nebo v dřevěném bivaku za kurtem poskytující dokonalou oázu klidu před ruchem společných prostor a mohou využít otevřeného ohniště k večerům u táboráku a dalšího „velkokapacitního“ otevřeného grilu pro přípravu vlastního barbecue. 

Přílepy a okolí

Přílepy jsou malá obec 8 km západně od Rakovníka, která si do dnešních dnů podržela malebnost osady vystavěné z potřeby dělníků pracujících v lomu nedaleké skály (418 m n.m.). Arkózové pískovce sloužily k výrobě brousků a mlýnských kamenů a pro svou kvalitu byly žádány v širokém okolí. Dnes už se v lomu netěží a oblast Přílepské skály je chráněna statutem přírodní památky pro mnohé přírodní rarity. V údolí Kolešovického potoka, který vsí protéká v celé její délce, se v blízkosti mlýna rozkládají přílepská Bahna - místní přírodní zajímavost.

Nejstarší zmínka o obci pochází z roku 1399, kdy ještě náležela ke křivoklátskému panství. Hospoda u Havlů s barokním štítem pochází z r. 1624 a je stále v provozu k potěše místních usedlíků i přicházejících turistů. Další historickou stavbou je kaplička na návsi z r. 1888.

Na konci července se v obci pravidelně koná týdenní řezbářské sympozium, mezinárodně obsazované, provázené koncerty, divadelními atrakcemi a výstavami. Sportovní klub Koutek, situovaný v odlehlém cípu návsi, vnesl do obce sportovní a kulturní život a hostí návštěvníky všech generací z celé republiky.
Nejbližší akce


Vstup do členské sekce